Mijn teams

Zaterdag / zondag 2e divisie

Uitslagen
Programma
Stand
27-03 20:00
Jong Vitesse-Jong AZ
2-2
27-03 18:30
Jong FC Twente-Jong Sparta Rot...
0-3
26-03 14:30
UNA-VVSB
3-1
25-03 18:00
Excelsior M-TEC
1-4
25-03 18:00
De Treffers-Katwijk
2-2
25-03 15:30
Lienden-HHC Hardenberg
1-1
25-03 15:00
Kon. HFC-GVVV
1-1
25-03 15:00
Kozakken Boys-Barendrecht
1-3
25-03 14:30
AFC-Spakenburg
2-1
21-03 20:00
Jong Vitesse-Barendrecht
0-2
01-04 14:30
Excelsior M-Lienden
01-04 14:30
HHC Hardenberg-Jong FC Twente
01-04 15:00
Katwijk-Kon. HFC
01-04 15:00
Kozakken Boys-Jong Vitesse
01-04 15:30
GVVV-Spakenburg
01-04 18:00
Barendrecht-De Treffers
02-04 12:00
Jong AZ-VVSB
02-04 14:00
TEC-UNA
02-04 14:00
Jong Sparta Rot...-AFC
08-04 14:00
Kon. HFC-Jong Sparta Rot...
P
G
1.Jong AZ
66
28
2.GVVV
45
28
3.De Treffers
42
26
4.Katwijk
42
28
5.Kozakken Boy...
42
28
6.VVSB
41
26
7.Excelsior M
41
28
8.Jong Sparta ...
39
28
9.Barendrecht
36
26
P
G
10.AFC
36
26
11.Lienden
35
26
12.Kon. HFC
34
26
13.TEC
33
27
14.UNA
32
27
15.Jong Vitesse
30
28
16.Spakenburg
29
27
17.HHC Hardenbe...
28
27
18.Jong FC Twen...
15
28

Zondag 3e divisie mannen Poule B

Uitslagen
Programma
Stand
26-03 14:30
OFC-Be Quick 1887
1-1
26-03 14:30
Dongen-Juliana '31
1-0
26-03 14:30
UDI'19/Beter Be...-Jong FC Den Bos...
1-1
26-03 14:30
JVC Cuijk-Magreb '90
0-3
26-03 14:30
HSC '21-De Dijk
1-2
26-03 14:30
Jong De Graafsc...-OJC Rosmalen
1-3
26-03 14:00
Hercules-EVV
3-0
26-03 14:00
Westlandia-HBS
3-0
25-03 19:00
Quick'20-Jong Achilles'2...
5-1
22-03 20:00
UDI'19/Beter Be...-Jong Achilles'2...
1-2
01-04 18:00
Jong FC Den Bos...-Dongen
01-04 19:00
EVV-UDI'19/Beter Be...
02-04 14:00
HBS-Juliana '31
02-04 14:00
OJC Rosmalen-De Dijk
02-04 14:30
Magreb '90-HSC '21
02-04 14:30
OFC-Jong De Graafsc...
02-04 14:30
JVC Cuijk-Hercules
02-04 14:30
Jong Achilles'2...-Westlandia
02-04 14:30
Be Quick 1887-Quick'20
06-04 20:00
UDI'19/Beter Be...-Jong De Graafsc...
P
G
1.De Dijk
65
27
2.Westlandia
61
27
3.Dongen
53
27
4.Quick'20
47
26
5.Hercules
44
27
6.Be Quick 188...
42
26
7.JVC Cuijk
37
26
8.OJC Rosmalen
37
27
9.HSC '21
36
26
P
G
10.EVV
35
26
11.OFC
33
26
12.HBS
32
26
13.Magreb '90
31
26
14.Jong Achille...
27
28
15.UDI'19/Beter...
25
25
16.Juliana '31
25
26
17.Jong FC Den ...
22
27
18.Jong De Graa...
21
27

Zaterdag hoofdklasse Poule B

Uitslagen
Programma
Stand
25-03 15:00
Sparta Nijkerk-AZSV
0-0
25-03 15:00
csv Apeldoorn-NSC Nijkerk
4-0
25-03 14:30
DOVO-Oranje Nassau
2-1
25-03 14:30
Eemdijk-Genemuiden SC
1-4
25-03 14:30
Excelsior'31-SDC Putten
1-1
25-03 14:30
asv Dronten-ACV
1-3
25-03 14:30
Flevo Boys-Urk
1-1
25-03 14:30
Staphorst-SDV Barneveld
3-0
18-03 15:00
SDV Barneveld-Urk
3-0
18-03 15:00
Oranje Nassau-Eemdijk
4-0
01-04 14:30
NSC Nijkerk-DOVO
01-04 14:30
AZSV-Excelsior'31
01-04 14:30
ACV-Flevo Boys
01-04 14:30
Genemuiden SC-csv Apeldoorn
01-04 15:00
Oranje Nassau-Staphorst
01-04 15:00
Urk-asv Dronten
01-04 15:30
SDV Barneveld-Eemdijk
01-04 18:00
SDC Putten-Sparta Nijkerk
08-04 14:30
DOVO-SDV Barneveld
08-04 14:30
Eemdijk-SDC Putten
P
G
1.DOVO
49
24
2.ACV
46
22
3.Staphorst
41
23
4.Genemuiden S...
41
23
5.csv Apeldoor...
40
23
6.SDC Putten
36
23
7.Sparta Nijke...
34
24
8.Excelsior'31
32
23
9.Eemdijk
31
23
P
G
10.AZSV
30
22
11.Urk
30
23
12.NSC Nijkerk
24
22
13.Oranje Nassa...
22
23
14.Flevo Boys
22
24
15.SDV Barnevel...
21
22
16.asv Dronten
11
24

Zondag hoofdklasse Poule B

Uitslagen
Programma
Stand
29-03 20:00
RKAVV-OSS'20
-
26-03 14:30
RKAVV-Blauw Geel'38/J...
1-2
26-03 14:30
DOSKO-RKSV Nuenen
1-2
26-03 14:30
Gemert-IFC
1-0
26-03 14:30
Gestel-Quick
1-8
26-03 14:30
Groene Ster-EHC/Heuts
2-0
26-03 14:30
Chevremont-OSS'20
2-2
26-03 14:30
DESO/Van Der Ho...-Vlissingen
2-1
26-03 14:00
DHC-Halsteren
1-2
19-03 14:30
Blauw Geel'38/J...-DESO/Van Der Ho...
0-0
29-03 20:00
RKAVV-OSS'20
02-04 14:00
Quick-Gemert
02-04 14:00
Vlissingen-DHC
02-04 14:00
IFC-Gestel
02-04 14:30
Blauw Geel'38/J...-DOSKO
02-04 14:30
Halsteren-RKAVV
02-04 14:30
RKSV Nuenen-DESO/Van Der Ho...
02-04 14:30
OSS'20-Groene Ster
02-04 14:30
EHC/Heuts-Chevremont
08-04 19:30
Gemert-RKSV Nuenen
P
G
1.Blauw Geel'3...
51
24
2.Quick
42
23
3.RKSV Nuenen
40
23
4.Vlissingen
36
24
5.Gemert
34
24
6.Halsteren
33
22
7.IFC
33
23
8.Gestel
33
24
9.DHC
31
23
P
G
10.OSS'20
29
21
11.DESO/Van Der...
27
23
12.EHC/Heuts
26
24
13.RKAVV
25
23
14.Groene Ster
25
23
15.Chevremont
24
24
16.DOSKO
21
24

Topklasse zaterdag vrouwen

Uitslagen
Programma
Stand
25-03 17:00
Woezik VR1-RKHVV VR1
2-2
25-03 15:15
Ter Leede VR1-Wartburgia VR1
3-0
25-03 15:00
DTS Ede VR1-Jong Telstar
2-1
25-03 14:30
Barendrecht VR1-ADO Den Haag Vr...
2-1
25-03 14:00
Buitenveldert V...-Eldenia VR1
1-1
25-03 14:00
RVVH VR1-Saestum VR1
1-2
18-03 17:15
Eldenia VR1-DTS Ede VR1
1-3
18-03 17:00
ADO Den Haag Vr...-Woezik VR1
3-1
18-03 14:45
Wartburgia VR1-Barendrecht VR1
3-1
18-03 14:30
Jong Telstar-RVVH VR1
4-2
01-04 13:00
Saestum VR1-DTS Ede VR1
01-04 13:15
RKHVV VR1-Barendrecht VR1
01-04 14:30
Jong Telstar-Eldenia VR1
01-04 14:45
Wartburgia VR1-RVVH VR1
01-04 17:00
Woezik VR1-Ter Leede VR1
01-04 17:00
ADO Den Haag Vr...-Buitenveldert V...
08-04 14:00
RVVH VR1-RKHVV VR1
08-04 14:30
Barendrecht VR1-Woezik VR1
08-04 15:00
DTS Ede VR1-ADO Den Haag Vr...
08-04 15:15
Ter Leede VR1-Jong Telstar
P
G
1.Ter Leede VR...
41
18
2.Buitenvelder...
40
18
3.ADO Den Haag...
37
18
4.Jong Telstar
31
18
5.Saestum VR1
26
18
6.DTS Ede VR1
25
18
7.Wartburgia V...
24
18
8.Barendrecht ...
20
18
9.RVVH VR1
19
18
P
G
10.Eldenia VR1
16
18
11.Woezik VR1
16
18
12.RKHVV VR1
12
18

Hoofdklasse zondag vrouwen Poule B

Uitslagen
Programma
Stand
26-03 15:00
FC Eindhoven AV...-SVO Fortuna'54 ...
5-1
26-03 14:30
Nuenen VR1-Buitenveldert V...
4-1
26-03 14:00
Maarssen VR1-Prinses Irene V...
2-1
26-03 14:00
Kolping Boys VR...-DSE VR1
3-4
26-03 14:00
Victoria Boys V...-Venlosche Boys ...
3-3
26-03 12:00
Someren VR1-Fortuna Wormerv...
0-2
26-03 12:00
SV Venray VR1-SC 't Zand VR1
1-1
19-03 14:30
SC 't Zand VR1-Kolping Boys VR...
7-0
19-03 14:00
Fortuna Wormerv...-Victoria Boys V...
16-0
19-03 14:00
SVO Fortuna'54 ...-Nuenen VR1
2-2
02-04 12:00
Prinses Irene V...-SV Venray VR1
02-04 12:00
Venlosche Boys ...-Someren VR1
02-04 13:00
DSE VR1-Nuenen VR1
02-04 14:00
Buitenveldert V...-Kolping Boys VR...
02-04 14:00
Victoria Boys V...-Maarssen VR1
02-04 14:00
Fortuna Wormerv...-FC Eindhoven AV...
02-04 14:00
SVO Fortuna'54 ...-SC 't Zand VR1
09-04 12:00
Someren VR1-DSE VR1
09-04 12:00
SV Venray VR1-Victoria Boys V...
09-04 14:00
Maarssen VR1-Fortuna Wormerv...
P
G
1.SC 't Zand V...
52
20
2.FC Eindhoven...
50
20
3.Fortuna Worm...
49
20
4.Prinses Iren...
37
20
5.Nuenen VR1
30
20
6.Buitenvelder...
30
20
7.SV Venray VR...
29
20
8.SVO Fortuna'...
27
20
9.Maarssen VR1
26
19
P
G
10.DSE VR1
25
20
11.Someren VR1
19
19
12.Kolping Boys...
16
20
13.Venlosche Bo...
11
20
14.Victoria Boy...
1
20

Eredivisie

Uitslagen
Programma
Stand
19-03 16:45
AZ-ADO Den Haag
4-0
19-03 14:30
Excelsior-Ajax
1-1
19-03 14:30
Go Ahead Eagles-PEC Zwolle
1-3
19-03 12:30
sc Heerenveen-Feyenoord
1-2
18-03 20:45
Sparta Rotterda...-Heracles Almelo
3-1
18-03 19:45
N.E.C.-FC Utrecht
0-3
18-03 19:45
PSV-Vitesse
1-0
18-03 18:30
FC Groningen-Willem II
1-1
17-03 20:00
Roda JC-FC Twente
0-3
12-03 16:45
Ajax-FC Twente
3-0
01-04 18:30
AZ-FC Groningen
01-04 18:30
PEC Zwolle-Excelsior
01-04 19:45
Sparta Rotterda...-PSV
01-04 20:45
FC Utrecht-Willem II
01-04 20:45
Heracles Almelo-sc Heerenveen
02-04 12:30
Vitesse-N.E.C.
02-04 14:30
ADO Den Haag-Roda JC
02-04 14:30
Ajax-Feyenoord
02-04 16:45
FC Twente-Go Ahead Eagles
04-04 18:30
Excelsior-FC Utrecht
P
G
1.Feyenoord
69
27
2.Ajax
63
27
3.PSV
61
27
4.FC Utrecht
44
27
5.AZ
41
27
6.FC Twente
41
27
7.Vitesse
39
27
8.sc Heerenvee...
37
27
9.Willem II
33
27
P
G
10.Heracles Alm...
31
27
11.PEC Zwolle
30
27
12.FC Groningen
29
27
13.Sparta Rotte...
28
27
14.N.E.C.
28
27
15.Excelsior
24
27
16.Roda JC
23
27
17.ADO Den Haag
22
27
18.Go Ahead Eag...
20
27

Jupiler League

Uitslagen
Programma
Stand
19-03 14:30
FC Volendam-SC Cambuur
1-1
17-03 20:00
FC Den Bosch-RKC Waalwijk
1-1
17-03 20:00
Jong FC Utrecht-FC Eindhoven
3-1
17-03 20:00
NAC Breda-Jong Ajax
4-3
17-03 20:00
Jong PSV-Helmond Sport
3-0
17-03 20:00
FC Emmen-FC Oss
2-0
17-03 20:00
FC Dordrecht-VVV-Venlo
5-2
17-03 20:00
Fortuna Sittard-De Graafschap
3-2
17-03 20:00
Telstar-MVV
1-1
17-03 20:00
Achilles'29-Almere City FC
3-3
31-03 20:00
De Graafschap-Jong PSV
31-03 20:00
RKC Waalwijk-FC Volendam
31-03 20:00
SC Cambuur-FC Emmen
31-03 20:00
FC Eindhoven-FC Den Bosch
31-03 20:00
Helmond Sport-FC Dordrecht
31-03 20:00
FC Oss-Achilles'29
31-03 20:00
VVV-Venlo-NAC Breda
31-03 20:00
Almere City FC-Telstar
02-04 14:30
MVV-Fortuna Sittard
03-04 20:00
Jong Ajax-Jong FC Utrecht
P
G
1.VVV-Venlo
69
31
2.Jong Ajax
58
31
3.Jong PSV
56
31
4.MVV
55
31
5.FC Volendam
54
31
6.SC Cambuur
53
31
7.NAC Breda
53
31
8.Almere City ...
51
31
9.RKC Waalwijk
49
31
P
G
10.FC Emmen
46
31
11.FC Eindhoven
43
31
12.FC Den Bosch
38
31
13.Helmond Spor...
38
31
14.De Graafscha...
36
31
15.Telstar
34
31
16.Fortuna Sitt...
34
31
17.FC Oss
31
31
18.Jong FC Utre...
28
31
19.FC Dordrecht
22
31
20.Achilles'29
14
31

Zaterdag 3e divisie mannen Poule A

Uitslagen
Programma
Stand
25-03 15:00
DVS '33 Ermelo-Jong Almere Cit...
0-0
25-03 15:00
IJsselmeervogel...-VVOG
2-1
25-03 15:00
Quick Boys-Harkemase Boys
1-1
25-03 15:00
ASWH-Stedoco
1-1
25-03 15:00
Jong FC Groning...-Rijnsburgse Boy...
2-2
25-03 15:00
ONS Boso Sneek-Rijnvogels
5-1
25-03 14:30
FC Lisse-Capelle
2-0
25-03 14:30
Scheveningen-Huizen
1-1
25-03 14:30
Jong FC Volenda...-ODIN 59
4-3
18-03 15:00
Jong Almere Cit...-Scheveningen
0-1
01-04 14:30
VVOG-ASWH
01-04 14:30
Huizen-ONS Boso Sneek
01-04 14:30
Capelle-Quick Boys
01-04 14:30
ODIN 59-Stedoco
01-04 14:30
Rijnsburgse Boy...-Harkemase Boys
01-04 14:30
Rijnvogels-Jong FC Groning...
01-04 14:30
Scheveningen-Jong FC Volenda...
01-04 15:00
IJsselmeervogel...-DVS '33 Ermelo
01-04 15:00
Jong Almere Cit...-FC Lisse
08-04 14:30
DVS '33 Ermelo-VVOG
P
G
1.IJsselmeervo...
52
27
2.FC Lisse
52
27
3.Scheveningen
51
27
4.Jong FC Vole...
48
28
5.ASWH
44
27
6.Rijnsburgse ...
42
26
7.Harkemase Bo...
39
27
8.VVOG
39
28
9.Quick Boys
38
27
P
G
10.DVS '33 Erme...
38
28
11.ONS Boso Sne...
38
28
12.Jong FC Gron...
37
28
13.Capelle
33
27
14.Stedoco
31
26
15.ODIN 59
29
28
16.Huizen
25
28
17.Rijnvogels
23
28
18.Jong Almere ...
22
27

Zaterdag hoofdklasse Poule A

Uitslagen
Programma
Stand
25-03 14:30
Ajax-Swift
0-5
25-03 14:30
Smitshoek-FC Breukelen
4-0
25-03 14:30
Zwaluwen-Sliedrecht
0-3
25-03 14:30
Spijkenisse-Hoek
3-0
25-03 14:30
Noordwijk-Ter Leede
2-3
25-03 14:30
Achilles Veen-Jodan Boys
3-1
25-03 14:30
sv DFS-RVVH
2-1
18-03 14:30
Ajax-Achilles Veen
0-1
18-03 14:30
Jodan Boys-Argon
1-2
18-03 14:30
RVVH-Noordwijk
2-0
01-04 14:30
Swift-Noordwijk
01-04 14:30
Jodan Boys-sv DFS
01-04 14:30
RVVH-Achilles Veen
01-04 14:30
Ter Leede-Ajax
01-04 14:30
Hoek-Argon
01-04 14:30
Sliedrecht-Smitshoek
01-04 14:30
FC Breukelen-Spijkenisse
08-04 14:30
Argon-Ajax
08-04 14:30
Swift-Ter Leede
08-04 14:30
Smitshoek-RVVH
P
G
1.Achilles Vee...
45
21
2.Ter Leede
44
21
3.Spijkenisse
41
22
4.Noordwijk
40
22
5.Swift
39
22
6.Ajax
32
21
7.sv DFS
32
21
8.Hoek
32
23
9.RVVH
26
21
P
G
10.Jodan Boys
26
22
11.Argon
25
21
12.Zwaluwen
22
21
13.Smitshoek
18
21
14.Sliedrecht
14
22
15.FC Breukelen
11
21

Zondag hoofdklasse Poule A

Uitslagen
Programma
Stand
26-03 14:30
Woezik-JOS/W'graafsmee...
4-2
26-03 14:00
SDO-Dieze West
4-0
26-03 14:00
ADO '20-Hollandia
3-2
26-03 14:00
SJC-Hoogland
0-0
26-03 14:00
RKHVV-SWZ Boso Sneek
0-1
26-03 14:00
Silvolde-Bataven
2-3
26-03 14:00
V.V. Heerenveen-Meern De
0-5
26-03 14:00
MSC-Alverna
1-5
23-03 20:00
Silvolde-ADO '20
1-2
23-03 20:00
MSC-Bataven
1-3
30-03 20:00
RKHVV-SDO
01-04 19:30
SWZ Boso Sneek-MSC
02-04 14:00
Meern De-ADO '20
02-04 14:00
Hoogland-Woezik
02-04 14:00
JOS/W'graafsmee...-SDO
02-04 14:00
Hollandia-V.V. Heerenveen
02-04 14:00
Bataven-SJC
02-04 14:00
Dieze West-Silvolde
02-04 14:30
Alverna-RKHVV
09-04 14:00
SDO-ADO '20
P
G
1.ADO '20
50
23
2.SJC
40
22
3.Woezik
39
22
4.Silvolde
38
22
5.Hollandia
37
22
6.SWZ Boso Sne...
35
22
7.SDO
33
22
8.Bataven
29
22
9.Hoogland
29
23
P
G
10.Meern De
28
23
11.JOS/W'graafs...
28
23
12.RKHVV
27
21
13.MSC
26
22
14.V.V. Heerenv...
26
24
15.Alverna
22
22
16.Dieze West
6
23

Eredivisie Vrouwen

Uitslagen
Programma
Stand
25-03 18:30
ADO Den Haag-FC Twente
0-2
24-03 19:30
PEC Zwolle-Telstar
4-3
24-03 19:30
PSV-Ajax
1-0
24-03 19:30
Achilles'29-sc Heerenveen
5-0
17-03 19:30
Ajax-Achilles'29
6-1
17-03 19:30
FC Twente-PEC Zwolle
2-2
17-03 19:30
ADO Den Haag-Telstar
1-7
17-03 19:30
sc Heerenveen-PSV
1-2
14-03 19:30
sc Heerenveen-Telstar
2-3
25-02 18:00
Telstar-Ajax
1-1
31-03 19:30
Ajax-ADO Den Haag
31-03 19:30
sc Heerenveen-PEC Zwolle
31-03 19:30
Telstar-Achilles'29
01-04 19:30
FC Twente-PSV
P
G
1.Ajax
51
20
2.FC Twente
43
20
3.ADO Den Haag
39
20
4.PSV
36
20
5.Telstar
22
20
6.sc Heerenvee...
15
20
7.Achilles'29
13
20
8.PEC Zwolle
9
20

Hoofdklasse zaterdag vrouwen Poule A

Uitslagen
Programma
Stand
25-03 15:00
Be Quick'28 VR1-Stedoco VR1
0-1
25-03 15:00
IJzendijke VR1-Jong PEC Zwolle
0-1
25-03 15:00
Oranje Nassau V...-VIOD VR1
0-1
25-03 14:30
RCL VR1-Sporting 70 VR1
2-1
25-03 14:30
Heerenveen VR1-SSS VR1
0-2
25-03 12:30
Ter Leede VR2-HTC VR1
4-0
18-03 15:00
Jong PEC Zwolle-Heerenveen VR1
1-0
18-03 15:00
Sporting 70 VR1-Be Quick'28 VR1
3-2
18-03 14:30
SSS VR1-Ter Leede VR2
3-1
18-03 14:30
Stedoco VR1-Oranje Nassau V...
2-0
01-04 14:30
SSS VR1-IJzendijke VR1
01-04 14:30
Stedoco VR1-RCL VR1
01-04 14:30
HTC VR1-Be Quick'28 VR1
01-04 14:30
Jong PEC Zwolle-Oranje Nassau V...
01-04 15:00
Heerenveen VR1-Ter Leede VR2
01-04 15:00
Sporting 70 VR1-VIOD VR1
08-04 12:30
Ter Leede VR2-Sporting 70 VR1
08-04 14:30
RCL VR1-Jong PEC Zwolle
08-04 14:30
VIOD VR1-Stedoco VR1
08-04 15:00
Be Quick'28 VR1-SSS VR1
P
G
1.RCL VR1
42
18
2.Jong PEC Zwo...
35
18
3.SSS VR1
29
17
4.VIOD VR1
27
17
5.Stedoco VR1
26
18
6.Heerenveen V...
22
17
7.Be Quick'28 ...
22
18
8.IJzendijke V...
22
18
9.Oranje Nassa...
20
17
P
G
10.Ter Leede VR...
20
18
11.Sporting 70 ...
15
18
12.HTC VR1
15
18