Selecteer een competitie
  • Selecteer een competitie clubs_comp/competities/meer-comps
  • Eredivisie clubs_comp/competities/comp/eredivisie
  • Jupiler League clubs_comp/competities/comp/jupiler-league
  • Eredivisie Vrouwen clubs_comp/competities/comp/eredivisie-vrouwen
  • KNVB Beker clubs_comp/competities/comp/knvb-beker
  • Zaalvoetbal clubs_comp/competities/comp/zaalvoetbal
  • Zaterdag / zondag 2e divisie clubs_comp/competities/comp/zaterdag-zondag-2e-divisie
  • Zaterdag 3e divisie mannen Poule A clubs_comp/competities/comp/zaterdag-3e-divisie-mannen-poule-a
  • Zondag 3e divisie mannen Poule B clubs_comp/competities/comp/zondag-3e-divisie-mannen-poule-b
  • Zaterdag topklasse vrouwen clubs_comp/competities/comp/zaterdag-topklasse-vrouwen
  • Hoofdklasse zaterdag mannen Poule A clubs_comp/competities/comp/hoofdklasse-zaterdag-mannen-poule-a
  • Hoofdklasse zaterdag mannen Poule B clubs_comp/competities/comp/hoofdklasse-zaterdag-mannen-poule-b
  • Hoofdklasse zondag mannen Poule A clubs_comp/competities/comp/hoofdklasse-zondag-mannen-poule-a
  • Hoofdklasse zondag mannen Poule B clubs_comp/competities/comp/hoofdklasse-zondag-mannen-poule-b
  • Hoofdklasse zaterdag vrouwen Poule A clubs_comp/competities/comp/hoofdklasse-zaterdag-vrouwen-poule-a
  • Hoofdklasse zondag vrouwen Poule B clubs_comp/competities/comp/hoofdklasse-zondag-vrouwen-poule-b
  • Onder 19 competitie eredivisie clubs_comp/competities/comp/onder-19-competitie-eredivisie
  • Onder 19 1e divisie hoog clubs_comp/competities/comp/onder-19-1e-divisie-hoog
  • Onder 19 1e divisie laag clubs_comp/competities/comp/onder-19-1e-divisie-laag
  • Onder 17 competitie eredivisie clubs_comp/competities/comp/onder-17-competitie-eredivisie
  • Onder 17 1e divisie hoog clubs_comp/competities/comp/onder-17-1e-divisie-hoog
  • Onder 17 1e divisie laag clubs_comp/competities/comp/onder-17-1e-divisie-laag
  • Onder 16 Poule A clubs_comp/competities/comp/onder-16-poule-a
  • Onder 16 Poule B clubs_comp/competities/comp/onder-16-poule-b
  • Onder 15 competitie eredivisie clubs_comp/competities/comp/onder-15-competitie-eredivisie
  • Onder 15 competitie 1e divisie Poule A clubs_comp/competities/comp/onder-15-competitie-1e-divisie-poule-a
  • Onder 15 competitie 1e divisie Poule B clubs_comp/competities/comp/onder-15-competitie-1e-divisie-poule-b
  • Onder 14 Poule A clubs_comp/competities/comp/onder-14-poule-a
  • Onder 14 Poule B clubs_comp/competities/comp/onder-14-poule-b
  • Onder 14 Poule C clubs_comp/competities/comp/onder-14-poule-c
  • Onder 13 competitie Poule A clubs_comp/competities/comp/onder-13-competitie-poule-a
  • Onder 13 competitie Poule B clubs_comp/competities/comp/onder-13-competitie-poule-b
  • Reservecompetitie Poule A clubs_comp/competities/comp/reservecompetitie-poule-a
  • Reservecompetitie Poule B clubs_comp/competities/comp/reservecompetitie-poule-b
Selecteer hier de gewenste competitie

Hoofdklasse zaterdag mannen Poule A

Uitslagen
Programma
Stand
25-03 14:30
Ajax-Swift
0-5
25-03 14:30
Smitshoek-FC Breukelen
4-0
25-03 14:30
Zwaluwen-Sliedrecht
0-3
25-03 14:30
Spijkenisse-Hoek
3-0
25-03 14:30
Noordwijk-Ter Leede
2-3
25-03 14:30
Achilles Veen-Jodan Boys
3-1
25-03 14:30
sv DFS-RVVH
2-1
18-03 14:30
Ajax-Achilles Veen
0-1
18-03 14:30
Jodan Boys-Argon
1-2
18-03 14:30
RVVH-Noordwijk
2-0
01-04 14:30
Swift-Noordwijk
01-04 14:30
Jodan Boys-sv DFS
01-04 14:30
RVVH-Achilles Veen
01-04 14:30
Ter Leede-Ajax
01-04 14:30
Hoek-Argon
01-04 14:30
Sliedrecht-Smitshoek
01-04 14:30
FC Breukelen-Spijkenisse
08-04 14:30
Argon-Ajax
08-04 14:30
Swift-Ter Leede
08-04 14:30
Smitshoek-RVVH
P
G
1.Achilles Vee...
45
21
2.Ter Leede
44
21
3.Spijkenisse
41
22
4.Noordwijk
40
22
5.Swift
39
22
6.Ajax
32
21
7.sv DFS
32
21
8.Hoek
32
23
9.RVVH
26
21
P
G
10.Jodan Boys
26
22
11.Argon
25
21
12.Zwaluwen
22
21
13.Smitshoek
18
21
14.Sliedrecht
14
22
15.FC Breukelen
11
21

Hoofdklasse zondag mannen Poule A

Uitslagen
Programma
Stand
26-03 14:30
Woezik-JOS/W'graafsmee...
4-2
26-03 14:00
SDO-Dieze West
4-0
26-03 14:00
ADO '20-Hollandia
3-2
26-03 14:00
SJC-Hoogland
0-0
26-03 14:00
RKHVV-SWZ Boso Sneek
0-1
26-03 14:00
Silvolde-Bataven
2-3
26-03 14:00
V.V. Heerenveen-Meern De
0-5
26-03 14:00
MSC-Alverna
1-5
23-03 20:00
Silvolde-ADO '20
1-2
23-03 20:00
MSC-Bataven
1-3
30-03 20:00
RKHVV-SDO
01-04 19:30
SWZ Boso Sneek-MSC
02-04 14:00
Meern De-ADO '20
02-04 14:00
Hoogland-Woezik
02-04 14:00
JOS/W'graafsmee...-SDO
02-04 14:00
Hollandia-V.V. Heerenveen
02-04 14:00
Bataven-SJC
02-04 14:00
Dieze West-Silvolde
02-04 14:30
Alverna-RKHVV
09-04 14:00
SDO-ADO '20
P
G
1.ADO '20
50
23
2.SJC
40
22
3.Woezik
39
22
4.Silvolde
38
22
5.Hollandia
37
22
6.SWZ Boso Sne...
35
22
7.SDO
33
22
8.Bataven
29
22
9.Hoogland
29
23
P
G
10.Meern De
28
23
11.JOS/W'graafs...
28
23
12.RKHVV
27
21
13.MSC
26
22
14.V.V. Heerenv...
26
24
15.Alverna
22
22
16.Dieze West
6
23

Hoofdklasse zaterdag vrouwen Poule A

Uitslagen
Programma
Stand
25-03 15:00
Be Quick'28 VR1-Stedoco VR1
0-1
25-03 15:00
IJzendijke VR1-Jong PEC Zwolle
0-1
25-03 15:00
Oranje Nassau V...-VIOD VR1
0-1
25-03 14:30
RCL VR1-Sporting 70 VR1
2-1
25-03 14:30
Heerenveen VR1-SSS VR1
0-2
25-03 12:30
Ter Leede VR2-HTC VR1
4-0
18-03 15:00
Jong PEC Zwolle-Heerenveen VR1
1-0
18-03 15:00
Sporting 70 VR1-Be Quick'28 VR1
3-2
18-03 14:30
SSS VR1-Ter Leede VR2
3-1
18-03 14:30
Stedoco VR1-Oranje Nassau V...
2-0
01-04 14:30
SSS VR1-IJzendijke VR1
01-04 14:30
Stedoco VR1-RCL VR1
01-04 14:30
HTC VR1-Be Quick'28 VR1
01-04 14:30
Jong PEC Zwolle-Oranje Nassau V...
01-04 15:00
Heerenveen VR1-Ter Leede VR2
01-04 15:00
Sporting 70 VR1-VIOD VR1
08-04 12:30
Ter Leede VR2-Sporting 70 VR1
08-04 14:30
RCL VR1-Jong PEC Zwolle
08-04 14:30
VIOD VR1-Stedoco VR1
08-04 15:00
Be Quick'28 VR1-SSS VR1
P
G
1.RCL VR1
42
18
2.Jong PEC Zwo...
35
18
3.SSS VR1
29
17
4.VIOD VR1
27
17
5.Stedoco VR1
26
18
6.Heerenveen V...
22
17
7.Be Quick'28 ...
22
18
8.IJzendijke V...
22
18
9.Oranje Nassa...
20
17
P
G
10.Ter Leede VR...
20
18
11.Sporting 70 ...
15
18
12.HTC VR1
15
18

Hoofdklasse zaterdag mannen Poule B

Uitslagen
Programma
Stand
25-03 15:00
Sparta Nijkerk-AZSV
0-0
25-03 15:00
csv Apeldoorn-NSC Nijkerk
4-0
25-03 14:30
DOVO-Oranje Nassau
2-1
25-03 14:30
Eemdijk-Genemuiden SC
1-4
25-03 14:30
Excelsior'31-SDC Putten
1-1
25-03 14:30
asv Dronten-ACV
1-3
25-03 14:30
Flevo Boys-Urk
1-1
25-03 14:30
Staphorst-SDV Barneveld
3-0
18-03 15:00
SDV Barneveld-Urk
3-0
18-03 15:00
Oranje Nassau-Eemdijk
4-0
01-04 14:30
NSC Nijkerk-DOVO
01-04 14:30
AZSV-Excelsior'31
01-04 14:30
ACV-Flevo Boys
01-04 14:30
Genemuiden SC-csv Apeldoorn
01-04 15:00
Oranje Nassau-Staphorst
01-04 15:00
Urk-asv Dronten
01-04 15:30
SDV Barneveld-Eemdijk
01-04 18:00
SDC Putten-Sparta Nijkerk
08-04 14:30
DOVO-SDV Barneveld
08-04 14:30
Eemdijk-SDC Putten
P
G
1.DOVO
49
24
2.ACV
46
22
3.Staphorst
41
23
4.Genemuiden S...
41
23
5.csv Apeldoor...
40
23
6.SDC Putten
36
23
7.Sparta Nijke...
34
24
8.Excelsior'31
32
23
9.Eemdijk
31
23
P
G
10.AZSV
30
22
11.Urk
30
23
12.NSC Nijkerk
24
22
13.Oranje Nassa...
22
23
14.Flevo Boys
22
24
15.SDV Barnevel...
21
22
16.asv Dronten
11
24

Hoofdklasse zondag mannen Poule B

Uitslagen
Programma
Stand
29-03 20:00
RKAVV-OSS'20
-
26-03 14:30
RKAVV-Blauw Geel'38/J...
1-2
26-03 14:30
DOSKO-RKSV Nuenen
1-2
26-03 14:30
Gemert-IFC
1-0
26-03 14:30
Gestel-Quick
1-8
26-03 14:30
Groene Ster-EHC/Heuts
2-0
26-03 14:30
Chevremont-OSS'20
2-2
26-03 14:30
DESO/Van Der Ho...-Vlissingen
2-1
26-03 14:00
DHC-Halsteren
1-2
19-03 14:30
Blauw Geel'38/J...-DESO/Van Der Ho...
0-0
29-03 20:00
RKAVV-OSS'20
02-04 14:00
Quick-Gemert
02-04 14:00
Vlissingen-DHC
02-04 14:00
IFC-Gestel
02-04 14:30
Blauw Geel'38/J...-DOSKO
02-04 14:30
Halsteren-RKAVV
02-04 14:30
RKSV Nuenen-DESO/Van Der Ho...
02-04 14:30
OSS'20-Groene Ster
02-04 14:30
EHC/Heuts-Chevremont
08-04 19:30
Gemert-RKSV Nuenen
P
G
1.Blauw Geel'3...
51
24
2.Quick
42
23
3.RKSV Nuenen
40
23
4.Vlissingen
36
24
5.Gemert
34
24
6.Halsteren
33
22
7.IFC
33
23
8.Gestel
33
24
9.DHC
31
23
P
G
10.OSS'20
29
21
11.DESO/Van Der...
27
23
12.EHC/Heuts
26
24
13.RKAVV
25
23
14.Groene Ster
25
23
15.Chevremont
24
24
16.DOSKO
21
24

Hoofdklasse zondag vrouwen Poule B

Uitslagen
Programma
Stand
26-03 15:00
FC Eindhoven AV...-SVO Fortuna'54 ...
5-1
26-03 14:30
Nuenen VR1-Buitenveldert V...
4-1
26-03 14:00
Maarssen VR1-Prinses Irene V...
2-1
26-03 14:00
Kolping Boys VR...-DSE VR1
3-4
26-03 14:00
Victoria Boys V...-Venlosche Boys ...
3-3
26-03 12:00
Someren VR1-Fortuna Wormerv...
0-2
26-03 12:00
SV Venray VR1-SC 't Zand VR1
1-1
19-03 14:30
SC 't Zand VR1-Kolping Boys VR...
7-0
19-03 14:00
Fortuna Wormerv...-Victoria Boys V...
16-0
19-03 14:00
SVO Fortuna'54 ...-Nuenen VR1
2-2
02-04 12:00
Prinses Irene V...-SV Venray VR1
02-04 12:00
Venlosche Boys ...-Someren VR1
02-04 13:00
DSE VR1-Nuenen VR1
02-04 14:00
Buitenveldert V...-Kolping Boys VR...
02-04 14:00
Victoria Boys V...-Maarssen VR1
02-04 14:00
Fortuna Wormerv...-FC Eindhoven AV...
02-04 14:00
SVO Fortuna'54 ...-SC 't Zand VR1
09-04 12:00
Someren VR1-DSE VR1
09-04 12:00
SV Venray VR1-Victoria Boys V...
09-04 14:00
Maarssen VR1-Fortuna Wormerv...
P
G
1.SC 't Zand V...
52
20
2.FC Eindhoven...
50
20
3.Fortuna Worm...
49
20
4.Prinses Iren...
37
20
5.Nuenen VR1
30
20
6.Buitenvelder...
30
20
7.SV Venray VR...
29
20
8.SVO Fortuna'...
27
20
9.Maarssen VR1
26
19
P
G
10.DSE VR1
25
20
11.Someren VR1
19
19
12.Kolping Boys...
16
20
13.Venlosche Bo...
11
20
14.Victoria Boy...
1
20